FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Si uite asa o sa se mai piarda un titlu

hellboy4198309.05.2005 11:12

Steaua....acea echipa care facea istorie prin 86" si care nu avea rivala in Romania pana nu cu mult timp in urma da dovada de echipa de divizia 2.Nu putem sa stam nepasatori si sa lasam un cioban sa distruga prestigiul echipei.Intai a fost Neaga,acum...Hamutovsky..oare cine o sa urmeze? :( Nea Gigi a promis o echipa "de vis" dar acum ma intreb oare ce viseaza dumnealui?Deja Dinamo e la 2 puncte si avem meciuri grele(ca cel de la Brasov).Stelist am fost si voi ramane chiar daca echipa trece prin momente mai dificile.Forza Steaua!!!!! :D

Nero09.05.2005 16:07

De fapt, Steaua da dovada de o generozitate rar intalnita la romani: ofera o mana de ajutor echipelor angajate in lupta pentru retrogradare :twisted: (Otelul isi facea calcule ca mai au nevoie de 4 pct pt a fi in afara de orice pericol) probabil ca acum regreta meciul de la Craiova. Daca nu putem sa ne mandrim ca suntem campioni, macar sa ne mandrim ca suntem generosi :lol:

 

Ieri Apulum, azi Otelul, in curand, FC Brasov !

 

May the force be with you (bZZZZZzzzzz)