Steaua....acea echipa care facea istorie prin 86" si care nu avea rivala in Romania pana nu cu mult timp in urma da dovada de echipa de divizia 2.Nu putem sa stam nepasatori si sa lasam un cioban sa distruga prestigiul echipei.Intai a fost Neaga,acum...Hamutovsky..oare cine o sa urmeze?
Nea Gigi a promis o echipa "de vis" dar acum ma intreb oare ce viseaza dumnealui?Deja Dinamo e la 2 puncte si avem meciuri grele(ca cel de la Brasov).Stelist am fost si voi ramane chiar daca echipa trece prin momente mai dificile.Forza Steaua!!!!! ![]()
