FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[rezolvat][logistica]noua Stampila

SSK21.01.2008 20:11

Faptul ca avem o singura stampila ne dezavantajeaza foarte mult. Apar multe situatii in care am avea nevoie de stampila si trebuie sa facem tot felul de combinatii si scheme ca sa putem stampila o biata foaie. Solutia e simpla: mai trebuie creata cel putin o stampila.

 

Rog pe cineva din echipa de logistica sa ia legatura cu George (care s-a ocupat prima oara de stampila) si sa vada cum trebuie procedat pentru a putea crea o noua stampila.

 

Deadline: 10 februarie.

bodanelu21.01.2008 20:26

vorbesc eu cu George.

Mihai Somanescu22.01.2008 11:42

Ma bag si eu in seama in legatura cu stampila: am facut ieri una pentru cineva. E foarte simplu. Se ia un magazin unde scrie ca se fac stampile, se prezinta cineva cu o copie dupa actul care sa demonstreze ca esti de unde sustii ca esti si iti alegi modelul. A doua zi e a ta. Una costa cam 60-70 de ron, depinzand de model si forma.

AdiM22.01.2008 13:45

Eu am facut o stampila acu vro 3-4 saptamani, Trodat, a costat 86 ron. Erau si modele mai mici decat cel ales de mine, costau cu vro 10 ron mai putin.

SSK22.01.2008 19:36

Trodat e si asta pe care o avem acum.

SSK08.02.2008 22:43

Cum mai stam cu stampila?

bodanelu09.02.2008 00:11

pai.. eu am luat legatura cu George, am avut o perioada oarecum libera si ma puteam ocupa. I-am dat nr meu de telefon si l-am intrebat daca am dreptul sa fac una (daca e nevoie de ceva acte and shit). si n-am mai primit niciun raspuns. Poate a facut-o chiar George.

SSK09.02.2008 00:17

Eu zic c-ar trebui sa incerci sa iei legatura cu George, ca sa stii exact daca/ce mai e de facut.

bodanelu09.02.2008 00:25

problema e ca saptamana asta chiar nu am timp. am 3 examene si vineri plec din Bucuresti.

SSK09.02.2008 01:37

Poate altcineva din echipa ta.

George Stan09.02.2008 21:33

Vom face stampila mult mai simplu decat credeam pentru ca mi-am amintit cum am facut-o pe cea initiala. Am facut-o online, le-am trimis fisierul lui kustino si mi-au adus-o acasa fara sa imi ceara nici un act.

George Stan12.02.2008 12:03
OK

LIVRAREA SE VA FACE MAINE

DIANA

 

-----Mesaj original-----

De la: G***@*** [mailto:G***@***]

Trimis: 11 februarie 2008 15:52

Catre: 'stampile'

Subiect: RE: Rãspuns: stampila cu sigla AISS

 

 

Buna ziua,

As vrea, daca se poate, sa fie livrate maine, dupa ora 18:45 la adresa:

Bucuresti, Sector3, Strada Rimnicu Vilcea nr 6, bl S20, et3, ap21, interfon 021

 

Factura sa aiba urmatoarele date:

 

Nume entitate non-profit: Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti Cod de identificare fiscalã al entitãții nonprofit: 20904262 Cont bancar (IBAN): RO89 BRDE 410S V851 5821 4100

 

 

Cu respect,

George Stan - Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti

 

-----Original Message-----

From: stampile [mailto:o***@***]

Sent: Monday, February 11, 2008 1:48 PM

To: G***@***

Subject: Rãspuns: stampila cu sigla AISS

 

Buna ziua

Am primit comanda dumneavoastra

Stampilele vor fi gatat astazi (orele 16.30) Costul este de 65 lei/buc Livrarea se poate face dupa ora 18.00 Va multumesc Diana B.

0722.237.134

George Stan12.02.2008 19:26

rezolvat