FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[George]instalat Fax

SSK21.01.2008 20:07

In urma unei discutii cu George, am decis sa instalam un fax la el acasa, pe care sa-l folosim in interesul Asociatiei. AISS va achita tot ce tine de functionarea acestui fax, drept pentru care bine ar fi sa-l instalam cumva pe numele Asociatiei. Daca nu, trebuie sa gasim o alta solutie.

 

Deadline: 10 februarie.

Kustino22.01.2008 15:55

O solutie simpla este fax2mail - ti se aloca un nr de fax si primesti faxurile in forma electronica pe adresa de mail, eu folosesc de vreo 2 ani acest serviciu si sunt foarte multumit, in plus este gratis.

yo_marius22.01.2008 16:10

@kustino

 

detaliaza...

 

poti sa si trimiti faxuri de pe mail?

Kustino22.01.2008 19:57

Da, poti sa si trimiti si faxuri, doar ca trimiterea costa, nu foarte mult. Oricum este mai putina bataie de cap decat cu instalarea unui fax acasa la cneva> Este o solutie buna de moment