In urma unei discutii cu George, am decis sa instalam un fax la el acasa, pe care sa-l folosim in interesul Asociatiei. AISS va achita tot ce tine de functionarea acestui fax, drept pentru care bine ar fi sa-l instalam cumva pe numele Asociatiei. Daca nu, trebuie sa gasim o alta solutie.
Deadline: 10 februarie.
