FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LA MULTI ANI DICA!

stelista_cristea09.05.2005 06:12

SA LASAM SUPARARILE DEOPARTE SI SA I SPUNEM LA MULTI ANI LUI Nicolae Dica CARE A INSCRIS GOLURILE VICTORIEI pentru Steaua SI SPERAM CA O MAI FACE. :?

Neaga8809.05.2005 07:34

La multzi ani Dica ! doar noi ... SPRE 22 !!!

elvis09.05.2005 19:31

La Multi Ani Dica! :D

La mai multe goluri!

kyd09.05.2005 20:08

La inca 5 goluri in urmatoarele meciuri.

FANATIK RED-BLUE09.05.2005 20:52

La Multi Ani Dica!!!