09.05.2005 06:12
SA LASAM SUPARARILE DEOPARTE SI SA I SPUNEM LA MULTI ANI LUI Nicolae Dica CARE A INSCRIS GOLURILE VICTORIEI pentru Steaua SI SPERAM CA O MAI FACE. :?
SA LASAM SUPARARILE DEOPARTE SI SA I SPUNEM LA MULTI ANI LUI Nicolae Dica CARE A INSCRIS GOLURILE VICTORIEI pentru Steaua SI SPERAM CA O MAI FACE. :?
La multzi ani Dica ! doar noi ... SPRE 22 !!!
La Multi Ani Dica! ![]()
La mai multe goluri!
La inca 5 goluri in urmatoarele meciuri.
La Multi Ani Dica!!!