08.05.2005 15:58
bah.....am adormit la meci....
m-a obosit jocul nenorocit al lui Zenga !!!
cel mai bun jucator ???
poate sezonul urmator o sa vad si eu un jucator bun la Steaua !!
bah Jiji cu MM si sogiorno Zenga au omorat Steaua !!
astia joaca pentru Dinamo si Rapid !!!
niste nenorociti de jucatori care iau o gramada de bani si aia neimpozabili !!!!!!!!!!!
sa fim seriosi ...in Cupa UEFA l-am avut pe Neaga si pe Dumnezeu cu noi de am ajuns mai departe ...cat despre campionat...suntem o echipa de mijlocul clasamentului !!!!!!!!!
ar trebui ca la meciul urmator 30000 de stelisti sa-i huiduie pe nesimtitii astia !!!
in rest numai bine..
bafta !!
