FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O Mana De Ajutor

Bogdanx18.01.2008 23:05

Rog pe cei care citesc acest post, sa acorde 1 min linkului alaturat http://www.alcoolulnutefacemare.ro/concurs...talii.php?eid=4 si sa lase un vot ! :smile: Vedeti filmuletul si dati-va cu parerea Multumesc ! si astept sa va vad parerile :rolleyes: