FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa liceelor McDonald's 2008

st_194717.01.2008 17:14

cine credeti ca va castiga anul acesta..eliade? [:))]

yo_marius17.01.2008 18:07

H.Coanda forever!!!!!

steaua_gloria17.01.2008 18:15

Lamuriti-ma si pe mine: aici joaca toate liceele din Bucuresti?

Recoba17.01.2008 20:30

hahahahah anul trecut a avut echipa buna Coanda....anul asta e dificila rau situatia...

yo_marius17.01.2008 20:52
Lamuriti-ma si pe mine: aici joaca toate liceele din Bucuresti?

 

 

in principiu da!!

 

fiecare liceu trebuie sa se inscrie la Cupa(prin luna decembrie parca se faceau inscrierile) dupa care,in functie de rezultatele editiei precedente,sunt cateva echipe calificate direct in faza grupelor,restul urmand a juca niste meciuri eliminatorii intre ele,inainte de inceperea competitiei propriu-zise.

 

ca sa ma rezum la intrebare,in principiu,participa toate liceele bucurestene care se inscriu.

 

@Recoba

 

acu 2 ani Coanda a pierdut finala cu Eliade,anul trecut au terminat pe 3 daca nu ma insel.

sa vedem ce va fi anul asta,recunosc ca n-am mai avut timp sa trec pe la polivalenta sa vad macar un meci.

stelistu_617.01.2008 21:26

E bine ca se organizeaza astfel de competitii.

Recoba17.01.2008 23:32

@Yo_marius stiu performantele...insa toti baietii din anii trecuti numai au drept de joc ...si cum nu prea a venit nimeni din urma...o sa vezi :)

st_194719.01.2008 16:31

stiti ceva despre Motzoc?:)

stelist100%19.01.2008 18:20

eeee 14-le 14-le 14-le eeeee 14-le 14-le 14-le (electronica industriala) acolo am invatzat eu :D :steag_steaua_ro:

nuvaintereseaza20.01.2008 15:20

eu una cred ca tot Eliade va castiga....desi mi-ar placea sa castige lic.meu bineinteles....Vulcanescu Mircea Vulcanescu.... :steag_steaua_ro: