FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Portavoce

spiridusu16.01.2008 18:57

Am nevoie pana luni de o portavoce ... nu vreau daia mare de preferat daia cum au baietii din sud :) daia rosie mai micuta asa imi trebuie pentru cupa liceelor cine stie de unde pot cumpara spuneti-mi cat mai urgent plsss :D sa fie pana in 50-60 de roni

 

 

P.S. imi trebuie pentru cupa liceelor :X

axl16.01.2008 19:00
sa fie pana in 50-60 de roni

Eu zic sa te apuci de baut oua crude.

fane_casieru'16.01.2008 19:49

...sau zeama de varza.