Ma,voi nu vedeti?Cu MM pe banca langa Zenga Steaua nu mai castiga nici un meci.Sa stea acolo unde-i este locul,langa Becali.Vad ca aduce ghinion si oricum sta degeaba acolo,nu are ce sa faca.
Ma,voi nu vedeti?Cu MM pe banca langa Zenga Steaua nu mai castiga nici un meci.Sa stea acolo unde-i este locul,langa Becali.Vad ca aduce ghinion si oricum sta degeaba acolo,nu are ce sa faca.
MM are un rol oficial pe banca de rezerve a Stelei.El este cel care anunta arbitrilor schimbarile de jucatori din timpul meciurilor.
Nu sta de flori de mar. :lol:
Si mai are un rol: se asigura ca jucatorul dorit de patront va intra pe teren (sa nu cumva sa-i trazneasca prin cap lui Zenga sa nu asculte) :twisted:
Ce rol oficial are??
Il vezi tu pe banca pe presedintele Barcelonei?
Eu imi mentin parerea ca este o marioneta, un clown si un papagal. N-are ce cauta la Steaua, nu numai pe banca.
Oricum, tb sa ne incurajam echipa, titlul nu are cum sa ne scape.
Hai Steaua!
Sunt multi care nu au ce cauta la Steaua si totusi inca se afla la aceasta echipa.