FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

MM pe banca!

illuci08.05.2005 12:33

Ma,voi nu vedeti?Cu MM pe banca langa Zenga Steaua nu mai castiga nici un meci.Sa stea acolo unde-i este locul,langa Becali.Vad ca aduce ghinion si oricum sta degeaba acolo,nu are ce sa faca.

Virgil09.05.2005 04:42

MM are un rol oficial pe banca de rezerve a Stelei.El este cel care anunta arbitrilor schimbarile de jucatori din timpul meciurilor.

Nu sta de flori de mar. :lol:

Nero09.05.2005 15:59

Si mai are un rol: se asigura ca jucatorul dorit de patront va intra pe teren (sa nu cumva sa-i trazneasca prin cap lui Zenga sa nu asculte) :twisted:

FANATIK RED-BLUE09.05.2005 20:47

Ce rol oficial are??

Il vezi tu pe banca pe presedintele Barcelonei?

elvis10.05.2005 13:52

Eu imi mentin parerea ca este o marioneta, un clown si un papagal. N-are ce cauta la Steaua, nu numai pe banca.

Oricum, tb sa ne incurajam echipa, titlul nu are cum sa ne scape.

Hai Steaua!

kyd10.05.2005 20:31

Sunt multi care nu au ce cauta la Steaua si totusi inca se afla la aceasta echipa.