Va salut,
Vine Euro 2008 si yo impreuna cu cativa prieteni ne gandeam la o mica vacanta care sa ne permita
in acelasi timp sa si sustinem Romania sa ne si distram. Mai cautam lume care sa vina cu noi ca sa
sustinem tricolorii si sa rupem gura "favoritilor"!
Cautand pe net am gasit o chestie...
http://www.euro2008fancamp.com/
E un loc situat undeva intre Zurich si Berne am inteles, unde se pot vedea meciurile.
E pe langa un lac sau ceva de genul asta si sunt o gramada de chestii de facut acolo printre care
meciurile transmise LIVE pe un ecran imens si campionate de fotbal.
Bafta!
