FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Euro 2008 - Fani Adevarati

football.fanatic0814.01.2008 20:55

Va salut,

Vine Euro 2008 si yo impreuna cu cativa prieteni ne gandeam la o mica vacanta care sa ne permita

 

in acelasi timp sa si sustinem Romania sa ne si distram. Mai cautam lume care sa vina cu noi ca sa

 

sustinem tricolorii si sa rupem gura "favoritilor"!

Cautand pe net am gasit o chestie...

 

http://www.euro2008fancamp.com/

E un loc situat undeva intre Zurich si Berne am inteles, unde se pot vedea meciurile.

E pe langa un lac sau ceva de genul asta si sunt o gramada de chestii de facut acolo printre care

 

meciurile transmise LIVE pe un ecran imens si campionate de fotbal.

Bafta!

Fc Alin08.08.2008 06:37

da,ar fi frumos dar s-a terminat :( :( :yawn:

veleavictor22.03.2010 11:15

la meciul Romania - Italia, un roman a intrat copilul in carucior in stadion :) Probabil vroia sa-l faca suporter de mic (si inca mai vrea), dar suporterul cui sau a ce? Eu daca as avea un copil, l-as invatat sa tina cu Milan, Real Madrin, Liverpool... oricine, dar sa nu fie din Romania.

Fane22.03.2010 11:19

@veleavictor

 

Prietene suntem deja in 2010 iar ultima postare a fost in 8 August 2008.

Cam tarziu i-ai dat raspunsul :huh: