FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hamutovski

seby07.05.2005 17:41

NIci eu nu sunt deacord cu plecarea lui Hamutovski si cred ca Zenga ar trebui sa-si dea seama ca a gresit cand la dat afara mai ales ca afost si el portar. Oricum nu e prima data cand se greseste la Steaua, problema e daca se mai poate face ceva.