07.05.2005 17:41
NIci eu nu sunt deacord cu plecarea lui Hamutovski si cred ca Zenga ar trebui sa-si dea seama ca a gresit cand la dat afara mai ales ca afost si el portar. Oricum nu e prima data cand se greseste la Steaua, problema e daca se mai poate face ceva.
