Iata ca se implinesc 19 ani de la Sevilla!Ce mult a trecut si totusi parca numai ieri ar fi fost.O noapte magica,care din pacate nu se va mai repeta.Din fericire eroii acelei nopti magice sunt fotbalistii,antrenorii si conducatorii echipei Steaua Bucuresti!Iti multumesc Steaua Bucuresti ca m-ai facut sa fiu microbist si sa te iubesc!
Va multumesc:
HEMUTH Duckadam
Stefan Iovan
Ilie BARBULESCU
Adrian Bumbescu
LUCIAN Balan(Tudorel Stoica)
Miodrag Belodedici
Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]
Mihail Majearu
Victor Piturca
GAVRILA Pele Balint
LASZLO Boloni
Dumitru STANGACIU
Marin RADU II
WEISSENBACHER
PISTOL
Anghel Iordanescu
Emerich Jenei
Petre GAVRILA
Valentin CEAUSESCU
Daca am uitat pe cineva imi cer mii de scuze!
Va multumesc ca m-ati facut sa iubesc Steaua!!!
Va multumesc in numele tuturor stelistilor ca ne-ati daruit ceva la ce multi viseaza,dar putini au ocazia sa bucure.
Cred ca in acest moment cuvintele sunt de prisos.Ceea ce conteaza e aceasta extraordinara performanta a celor enumerati mai sus!
PS:Rusine actuallilor conducatori,care n-au gasit de cuviita sa organizeze nimic cu ocazia acestei aniversari!
