Trebuie sa aflam care este situatia juridica a primei sigle a Stelei, cui apartin drepturile de imagine asupra ei si, pe cale de consecinta, daca o putem folosi in proiectele noastre.
In acest scop, cred ca voi avea o discutie cu domnul Carlan si eventual voi formula si o solicitare formala catre CSA Steaua.
Deadline pentru adresarea solicitarii: 01 februarie. Sper sa primim raspunsul cat mai repede.
