In rituml in care dau astia jucatori afara de la Steaua sau ii vand ca au inceput sa prinda un pic de glas cred ca pana la sfarsitul sezonului putem sa jucam cu grupa de copii '90!!
Am si eu o intrebare asa ca chestie sa vedem cine are dreptate: Cine urmeaza sa fie dat afara??Radoi, Dica, Dorinel, Nicolita, Tudor, Ogararu, Dumitru?? cine ca nu inteleg mai nimic din noua politica de transferuri a conducerii din Ghencea! sau ei dau jucatori afara ca sa faca loc altora!!?? sau pur si simplu sunt mai prosti decat credeam noi??????????????????
