Jiji dute la sapa dute la saaaaaaaaapaaaaaa :twisted:
pacat pentru Hamu multa bafta iar daca va ajunge la caini nu as dori ca el sa fie huiduit ,injurat dupa cate a facut pt Steaua fortzaaaa Steaua
Jiji dute la sapa dute la saaaaaaaaapaaaaaa :twisted:
pacat pentru Hamu multa bafta iar daca va ajunge la caini nu as dori ca el sa fie huiduit ,injurat dupa cate a facut pt Steaua fortzaaaa Steaua
pacat ca valorile sunt huiduite la noi!la cate a facut Hamu pentru noi acum este dat afara pe usa din spate!!!!rusine!!!!oricine a luat aceste decizi(plecarea lu Hamu si cea a lui Neaga)sa isi dea demisia daca are un pic de respect pentru clubul asta si pentru campionatul asta!daca are un pic de demnitate isi va da demisia si nu va mai lua aceste decizii impotriva Stelei!!!!!rusine!!!!!!!!!!!!!!demisia!demisia!demisia!
cred ca ciobanul de Jiji e dinamovist :wink:
Jiji dute la sapa dute la saaaaaaaaapaaaaaa :twisted:
o completare: Jiji du-te la pascut oile
Topic blocat.
Daca nu stiti sa folositi forumul, evitati sa o faceti. Cititi regulamentul, uitati-va daca mai exista un subiect asemanator inainte de a posta unul nou.