a fost o mare greseala sa plece V.Hamutovski.pa
a fost o mare greseala sa plece V.Hamutovski.pa
la Steaua se iau din ce ince mai multe decizi care afecteaza situatia stelei1de la "transferul"lui Neaga,plecarea lui Ciocoiu si acum Hamu!e nedrept!el a aparat bine si in meciul cu sportu si toate meciurile Stelei in care a fost pe teren!a fost bine cand au avut e optiune viabila pentru inlocuirea lui Tudor;acum cand nu mai au nevoie de el ii dau drumu sa plece!lui Tudor de ce nu i0au dat drumul cand era decat o rezerva?sa fie oare pentru ca au ceva impotriva strainilor?sper ca nu;oricum Hamu nu e tratat la Steaua asa cum ar trebui,cat timp a jucat bine ei erau multumiti,acum il dau afara!conducerea cred ca nu realizeaza ca Neaga era esential pentru noi,si acum castigam cu 10,si ala gol chinuit!vor goluri dar atacantii buni sunt dati aafra!si cu portarii e la fel,vor sa nu primim goluri,dar valorile sunt excluse din lot!!!! sa le fie rusine!!!!!!!!!!la cate a facut Hamu pentru Steaua!nu vor decat sa pierdem titlul si vor sa ne strice ca si echipa cu valoare!!!echipa se duce de rapa!!!!
Topic blocat.
Daca nu stiti sa folositi forumul, evitati sa o faceti. Cititi regulamentul, uitati-va daca mai exista un subiect asemanator inainte de a posta unul nou.