FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbecili pe internet

Porcushor06.05.2005 14:56

Presupun ca si voi ati intalnit asemenea chestii

sau... site-uri care prezinta astfel de persoane...

eo am gasit.. si e supper mishto... si cred ca prezinta ce mai stas perioada liceul... in care totzi/toate fac ce ii taie capu...

incercatzi sa va convingetzi.... e o Faza de pisu lumii

 

Pa.. va las si pe voi sa promovatzi imbecilii :D