FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[it]sistem/formular De Contact Pe Aiss.ro & Faq

andyro07.01.2008 09:18

Intrucat comunicarea noilor veniti pe AISS.ro cu noi e destul de dificila (ei o sa fie redirectionati la fcsteaua.ro, trebuie sa isi faca cont, etc) , ma gandeam ca ar fi utila o sub-pagina gen formular (cum sunt pe bloguri, nume, e-mail, cod de verificare si continut) prin care oricine sa poata trimite sugestii/intrebari/etc fara sa mai treaca prin procesul de mai sus. Continutul sa fie redirectionat spre o adresa de e-mail pe care urmeaza sa o decidem.

 

George, da-mi un semn cat de "viabila" e ideea. :D

 

Tot aici, am putea strange toate intrebarile care apar de x ori pe topicul de intrebari si raspunsuri intr-un FAQ pe care sa il punem pe site (updatat), un FAQ mult mai usor de verificat decat x pagini de forum. Pentru asta ma inscriu eu, daca vi se pare o idee OK.

Bodanel07.01.2008 11:06

si eu zic ca e o idee buna. daca mambo se aseamana pe cat de mult cred eu cu joomla ideea e viabila si chiar destul de usor de realizat.