FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

MULTUMIM HAMU

stelista_cristea06.05.2005 12:53

Hamu ITI MULTUMIM pentru TOT CE AI FACUT pentru ECHIPA SI NU UITA CA INTOTDEAUA VEI FII IN INIMILE A MILIOANELOR DE SUPORTERI STELISTI.

RESPECT Hamu! FORZA Hamu! :P

fanatica06.05.2005 17:02

HAU MULTUMIM!TE IUBI SI SPERAM SA TE RAZGANDESTI1 SA STII CA ESTI IUBIT IN Ghencea DE MII DE FANI CARE TE ASTEAPTA MEREU IN POARTA Stelei!!!

MULTUMIM Hamu!BAFTA ORIUNDE TE DUCI,SI SPER CA URMATORUL BLUB LA ACRE VEI EVOLUA SA STIE SA TE APRECIEZE LA ADEVARTA VALOARE!NU CA NOI!MULTUMIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

George Stan06.05.2005 17:12

Topic blocat.

Daca nu stiti sa folositi forumul, evitati sa o faceti. Cititi regulamentul, uitati-va daca mai exista un subiect asemanator inainte de a posta unul nou. Tot din acel REHULAMENT ati fi aflat, daca l-ati fi citit, ca nu se scrie cu CAPS!