in urma articolului citit i gsp am inteles ca Hamu va pleca. mi este fff. greu sa cred asa ceva! oricum trebuie sa i multumim pentru ceea ce a facut pentru Steaua si pentru ceea ce a declarat azi in gsp. ce le multumeste tuturor fanilor stelisti si le ureaza numai bine,
MULTUMIM Hamu!!! :?
