FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Forumul Meu

1uLy4Nn05.01.2008 12:42

De curand mi-am facut si eu un forum si as vrea sa stiu ce parere aveti. De asemenea doresc colaborari, caut moderatori si membrii :D.. adresa este http://www.launpahardevorba.discutfree.com . Va astept sa intrati, sa va inregistrati si sa comentati

 

 

http://www.launpahardevorba.discutfree.com

Dragoshel05.01.2008 13:16

prima impresie BLEAHHH

 

1. un nume f greu de retinut al forumului

2.nimic interesant la el, tema este aia "oficiala" nimic modificat.

3.chiar si danny isi poate face un astfel de forum.