Cautam atacanti de valoare, cu fizic bun, cu simtul golului bine dezvoltat, cu dorinta de afirmare la pret rezonabil. Pentru propuneri contactati FC Steaua. va multumim
Daca tot se vorbeste ca nu avem forta in atac sa vedem care-s problemele si solutiile.
Avem 3 atacanti in lot: Dinita, Cristea, Oprita dintre care unul accidentat(Oprita), unul expirat(Dinita) si altul care in retur nu a marcat(Cristea)............mi-a iesit si rima:accidentat, expirat, marcat!
Avem nevoie de atacanti. Vreau ca aici fiecare suporter sa scrie 2,3 atacanti pe care yi vede la Steaua din vara si sa aduca argumente.
Eu spun ca atacantii buni din Divizia A pe care Steaua yi poate aduce din vara sunt: Bucur(sportul) si V.Iacob (Otelul).
Primul- golgeterul campionatului, simt extraordinar al golului, joc f.bun cu capul, tinar
Al doilea- Inalt, puternic, fizic bun, mult singe rece
