Salut toata suflarea stelista si urez tuturor LA MULTI ANI si un an nou plin de impliniri!
Rog pe cei care se pricep mai bine decat mine sa ma lamureasca:am vandut unuia un telefon NokiaN95 8GB,iar din negocieri ,in locul unei mici diferente de bani s-a oferit ca-mi vinde un site+domeniu .Cum amicul meu care e specialist in chestiile astea e plecat in concediu pentru inca 3 saptamani,ma gandeam sa intreb aici daca faci vreo sfaraiala cu acest domeniu?Sau e doar o cheltuiala in plus?
Multumesc celor care ma pot ajuta!
