Otelu'-Steaua sau mai bine acolo unde am pierdut campionatul sezonul trecut. Nu vad deloc bine acest meci. Si cand am vazut ca rapid a defilat cu Otelu' oare noi meritam acest campionat? Meritam sa il vedem pe Radoi cu cupa deasupra capului? DA! Pe Munti? DA! si cam atat. Acum e momentul sa aratam ca meritam cu totii sa devenim campioni. Acum trebuie sa aratam ca Steaua nu apune. Treziti-va baieti..
Dati-ne satisfactie si faceti un 1-0 macar... Vreau sa respir victorie dupa aceasta etapa. Avem nevoie de victorie ca de aer.
