FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Idee

stelist pe veci04.01.2008 14:59

salutare! vreau si eu sa stiu cu cine trebuie sa vorbesc in legatura cu o mica idee de "extindere" AISS pls

axl04.01.2008 15:02

Da-i un p.m. lui Andyro si nu mai deschide topicuri inutile.