@wally
daca e sa fim sinceri,Tatarusanu putea sa-i rupa piciorul si daca Razvan juca la Steaua....
lucruri astea pe care nimeni le doreste se mai intampla...bine,asta nu scuza cu nimic cedarea lui Razvan la Buzau cand noi eram mai mult decat deficitari la capitolul mijlocas stanga...
LE:"In urma sedintei am vesti bune. Vom aduce jucatori de valoare la Steaua. Cu siguranta vor veni doi atacanti care sa dea goluri. Domnul Becali a spus ca nu conteaza sumele pe care le vom plati, important e sa ii aducem. Vom face tot posibilul sa ii transferam, chiar daca vor costa multi bani. Sumele platite pentru aducerea lor nu conteaza, ci dorinta lor de a veni la Steaua. Nu este nici unul din numele vehiculate in presa pina acum. Wiliam prezentat de presa, nu este Wiliam Barbosa, ci un atacant de 22 de ani care joaca la echipa nationala. Din pacate el a semnat de curind cu o alta echipa. Pinto nu era o prioritate. Chiar daca are calitati, nu stiu daca isi mai poate imbunatatii jocul. Dino Eze este intr-adevar o prioritate pentru noi. Ne vom ocupa zilele urmatoare de transferul lui, dar echipa va pleca la Valencia fara el", a clarificat Adrian Ilie.
deci,asta e logica lui.avem o panarama de atac (si acum imi vine in minte golul intamplator al lui Badea un CL) iar adutza spune ca Pinto nu era o prioritate,ca prioritatea Stelei in acest moment este Eze,un jucator sub-mediocru de la Buzau!!
ba mai mult,aflam ca insista pentru De Camargo de la Standard,dar,unii oameni afirma ca se doreste aceeasi faza ca in cazul Habibou-imprumut pana la vara cu bani foarte putini!!!ideea e ca aia ar trebui sa fie tampiti sa lase un jucator care marcheaza 23 de goluri in 48 de meciuri sa plece ca imprumut!!!