referitor la jocul echipei noastre , in meciul cu iasiul, pot spune ca se simte o mare lipsa a valorilor in atac(Neaga), dar si o mare oboseala acumulata pana acum in urma suprasolicitarii din campionat si cue europene. cred ca abia acum stresul isi spune cuvantul.oricum alaturi de Zenga echipa a evoluat foarte bine. poate patronul ar trebui sa faca niste achizitii pentru. atac.
