FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cand se va mai intampla????

banel_nicolita05.05.2005 05:40

cand va mai reusi Steaua performanta ..................(aici vin laudele) sa mai castige o cupa europeana ca demult nu s-a mai intamplat sau macar intr-o finala cum a fost in 1989 da sa mai avem si noi nijte motive de extaz??????

Pur si simplu:A :twisted:

Neaga8805.05.2005 05:56

pot sa ma risc io Banel sa-tzi dau un raspuns :mrgreen: ??? Anul viitor :mrgreen: !!!