05.05.2005 05:40
cand va mai reusi Steaua performanta ..................(aici vin laudele) sa mai castige o cupa europeana ca demult nu s-a mai intamplat sau macar intr-o finala cum a fost in 1989 da sa mai avem si noi nijte motive de extaz??????
Pur si simplu:A :twisted:
