FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua

cristy.steaua2130.12.2007 09:25

De ce trebuie platita o sama lunara?

Dak esti membru AISS beneficiezi de ceva?

Raspundetimi pe mass:cristy21steaua,cristy_dica10

fane_casieru'30.12.2007 11:46
De ce trebuie platita o suma lunara?

Dak esti membru AISS beneficiezi de ceva?

Raspundetimi pe mass:cristy21steaua,cristy_dica10

 

Deoarece !

andyro30.12.2007 11:47
Azzido30.12.2007 12:13

continuati discutia AICI