Mai frati stelisti, nu stiu cat de relevante sunt fazele de pe youtube, dar s-a ajuns clar la un capat de drum...In campionat orice viitoare petrada e vanduta pe cateva sute de mii de Euro, aci-i dau dreptate ciobanului, trebuie inceput a fi pusi la colt cei care din asta traiesc, vandutul jucatorilor din provincie...Nu-i loc sa-i cumperi pe un cvasi anonim ca Stancu, Mardare si altii chiar daca au marcat goluri in nationala de juniori fara niciun stress pe cap de la echipele de club, fie si in UK. Cand vin la Steaua, se schimba situatia, dau de istoria clubului, de jucatori emblematici in vestiar ca Radoi, se schimba baietii, li se cam inmoiae picioarele si lustruiesc banca... La Steaua, trebuie macar o generatie de jucatori medii de afara care daca nu lupta pentru culorile Stelei sa lupte pentru afirmare personala, ceea ce-am cerut la multi dintre jucatorii nostri...Il astept pe Banel sa ma contrazica, in rest va doresc tuturor La multi ani ! Forza Steaua !