FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Entorsa cu sechele !

doru_c04.05.2005 13:04

O rugaminte de la un stelist din tata in fiu :

am facut o entorsa acum doua luni, la un fotbal in sala ,iar medici ortopezi si sportivi din Iasi, nu ma pot pune pe picioare. La ce clinica sa merg in Bucuresti sa ma rezolv ??? Multumesc.