DRAGA MOS CRACIUN,
Nu stim daca am fost suficient de cuminti, dar speram ca generozitatea ta sa treaca peste greselile pe care le-am facut anul acesta si sa gasim si noi ceva sub brad.
Am vrea un joc... de fotbal mai spectaculos, mai corect si mai curat. Insa te rugam ca jucatorii din el sa nu fie marionete, sa nu poata sa le controleze oricine, oricând vrea, dupa propriul interes. Si daca poti sa renunti complet la personajele auxiliare din joc sau macar sa le programezi sa nu fie permanent puse pe scandal, e cu atât mai bine. De asemenea, te rugam sa ne aduci si niste performante majore la celelalte sporturi, nu doar la fotbal.
o poarte dintr-un articol al prosportului care se cam potriveste.....
