03.05.2005 09:45
Walter nu pleca de la Steaua!!!sunteti CEL MAI BUN antrenor pe care l-a avut Steaua si nici nu mai este unul ca dvs.eu cred ca 99,9% din suporterii stelisti isi doresc ca dvs sa ramaneti in continuare antrenor la Steaua!nu pleca Walter!!!!!!!!!!!
