FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

WALTER,NU PLECA !!!!

stelista0103.05.2005 09:45

Walter nu pleca de la Steaua!!!sunteti CEL MAI BUN antrenor pe care l-a avut Steaua si nici nu mai este unul ca dvs.eu cred ca 99,9% din suporterii stelisti isi doresc ca dvs sa ramaneti in continuare antrenor la Steaua!nu pleca Walter!!!!!!!!!!!

misha03.05.2005 12:53

nu puteai spune aceste vorbe pe topicurile deja deschise despre Walter :wink:

stelista_cristea03.05.2005 14:53

Stelista01 sunt de acord cu tine nu trebuie sa plece WZ pt ca a facut treaba buna la Steaua

Walter NU PLECA