FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La multi ani!

Je stelist2323.12.2007 08:52
forzateaua sarbatori fericite tuturor stelistilor,la multi ani si tot ce va doriti,sa speram ca aceste sarbatori minunate de iarna o sa oduca un nou val de jucatori care sa joace cu sufletul si sa ne faca fericiti,iar lui Gigi sai vina mintea la cap.inca o data la multi ani forzateaua
steaua_campioana23.12.2007 10:14
forzateaua sarbatori fericite tuturor stelistilor,la multi ani si tot ce va doriti,sa speram ca aceste sarbatori minunate de iarna o sa oduca un nou val de jucatori care sa joace cu sufletul si sa ne faca fericiti,iar lui Gigi sai vina mintea la cap.inca o data la multi ani forzateaua

 

 

La multi ani!

Stanici23.12.2007 10:31

Lui Gigi sa ii vina un glont prin cap. Somebody, anybody, shut it!!!

1uLy4Nn23.12.2007 11:08

LA MULTI ANI tuturor stelistilor

cristi_mold23.12.2007 11:09

EU zic ca ar trebui sa uitam de Becali, de toata mizeria care este acum la Steaua si sa ne bucuram in tihna de aceste sarbatori. CRACIUN FERICIT SI LA MULTI ANI tuturor stelistilor de pretutindeni.

steaua_gloria23.12.2007 12:06

La multi ani , tot ce va doriti !!!

Wally23.12.2007 12:15

La multi ani tuturor stelistilor!

Toma Necredinciosul23.12.2007 12:22

In Primul Rand Multumesc Steaua Ca Existi :steagcruce:

 

Multumesc Acestui Site ,precum si celor care se Ocupa de El si Au Grija sa Primim Toate Informatile Necesare steagro steagro steagro

 

Sper ca noul an sa fie mai bun decat cel de pana acum...de la un an mai bun catre altul si mai Bun ...Un sincer si calduros La Multi ani .

 

La Multi Steaua steag1

 

La Multi ani Si Voua steag3

-=Danny=-23.12.2007 16:51

Craciun Fericit Tuturor !!! >:D< :wub:

axl24.12.2007 14:44

Craciun fericit si La Multi Ani tuturor! Sa aveti parte de bucurii si sanatate alaturi de cei dragi!

Dj.P@uL24.12.2007 14:46

Sarbatori fericite si La multi ani pentru toti STELISTI din lume! :steag_sah_mic:

bodanelu25.12.2007 13:21

Craciun Fericit!

Wally25.12.2007 17:28

Craciun fericit tuturor stelistilor!

razvan_stelist200725.12.2007 19:03

sarbatori fericite tuturor stelistilor din lume