sarbatori fericite tuturor stelistilor,la multi ani si tot ce va doriti,sa speram ca aceste sarbatori minunate de iarna o sa oduca un nou val de jucatori care sa joace cu sufletul si sa ne faca fericiti,iar lui Gigi sai vina mintea la cap.inca o data la multi ani
![]()
La multi ani!
Lui Gigi sa ii vina un glont prin cap. Somebody, anybody, shut it!!!
LA MULTI ANI tuturor stelistilor
EU zic ca ar trebui sa uitam de Becali, de toata mizeria care este acum la Steaua si sa ne bucuram in tihna de aceste sarbatori. CRACIUN FERICIT SI LA MULTI ANI tuturor stelistilor de pretutindeni.
La multi ani , tot ce va doriti !!!
La multi ani tuturor stelistilor!
In Primul Rand Multumesc Steaua Ca Existi ![]()
Multumesc Acestui Site ,precum si celor care se Ocupa de El si Au Grija sa Primim Toate Informatile Necesare steagro steagro steagro
Sper ca noul an sa fie mai bun decat cel de pana acum...de la un an mai bun catre altul si mai Bun ...Un sincer si calduros La Multi ani .
La Multi Steaua steag1
La Multi ani Si Voua steag3
Craciun Fericit Tuturor !!! >
< ![]()
Craciun fericit si La Multi Ani tuturor! Sa aveti parte de bucurii si sanatate alaturi de cei dragi!
Sarbatori fericite si La multi ani pentru toti STELISTI din lume! ![]()
Craciun Fericit!
Craciun fericit tuturor stelistilor!
sarbatori fericite tuturor stelistilor din lume