FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Zenga nu pleca !!!! Gigi tine-l ca altfel plecam toti

florianiv03.05.2005 08:00

Eu la anul nu mai cumpar abonament daca pleaca Zenga.

Acest om a crescut cota clubului intr-un an cat nu au reusit altii in 10 ani.

Gigi daca se pricepe la afaceri ar trebui sa-si dea singur seama.

Va garantez ca la urmatoarele meciuri nu voi striga decat numele lui Zenga altceva nu.

Marcu^03.05.2005 10:51

Eu unul o sa vin la stadion la urmatorul meci acasa si voi striga numele lui Zenga. Sa vedem insa cati sunt stelisti cu adevarat si tin la echipa lor