03.05.2005 08:00
Eu la anul nu mai cumpar abonament daca pleaca Zenga.
Acest om a crescut cota clubului intr-un an cat nu au reusit altii in 10 ani.
Gigi daca se pricepe la afaceri ar trebui sa-si dea singur seama.
Va garantez ca la urmatoarele meciuri nu voi striga decat numele lui Zenga altceva nu.
