discutii despre fratii nostri bulgari..
discutii despre fratii nostri bulgari..
frumos gestul lor de la meciul cu tiganii din Cupa UEFA. au venit in numar destul de mare de la sofia ca sa sustina echipa noastra. merita respectul nostru. poate o sa le intoarcem serviciul la un derby important pentru ei
da ai dreptate john ba chiar ne-au mai ajutat si in alte meciuri
Tu iti dai seama ca ai raspuns la o postare din 2007? ![]()
Tu iti dai seama ca ai raspuns la o postare din 2007?![]()
Strici si tu bucuria omului! ![]()
Doar a venit Todorov, ce pln ? ![]()
ma rog ... neau sustinut si in meciul cu bayern ...
Înainte de site-uri balgarsykite a scris că proprietarul dumneavoastră Gigi Becali a fost de gand să ne cumpere CSKA nostru undeva că ati avut in mass-media romanească sau doar in cazul in care nu se opri noastre de a scrie prostii
Google translate ![]()
Be happy that he didn't! ![]()