FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cska Sofia!

st_194722.12.2007 00:22

discutii despre fratii nostri bulgari..

john_8622.12.2007 00:41

frumos gestul lor de la meciul cu tiganii din Cupa UEFA. au venit in numar destul de mare de la sofia ca sa sustina echipa noastra. merita respectul nostru. poate o sa le intoarcem serviciul la un derby important pentru ei

FuNNky LowE suD10.06.2010 07:50

da ai dreptate john ba chiar ne-au mai ajutat si in alte meciuri

Daniel-Ionut10.06.2010 16:52

Tu iti dai seama ca ai raspuns la o postare din 2007? :blink:

red&blue_boy10.06.2010 18:55
Tu iti dai seama ca ai raspuns la o postare din 2007? :blink:

 

 

Strici si tu bucuria omului! :D

RobYnho10.06.2010 19:00

Doar a venit Todorov, ce pln ? :))

FuNNky LowE suD22.07.2010 09:43

ma rog ... neau sustinut si in meciul cu bayern ...

martidmg26.07.2010 20:59

Înainte de site-uri balgarsykite a scris că proprietarul dumneavoastră Gigi Becali a fost de gand să ne cumpere CSKA nostru undeva că ati avut in mass-media romanească sau doar in cazul in care nu se opri noastre de a scrie prostii

RedScorpyON26.07.2010 21:18

Google translate :)

 

Be happy that he didn't! :))

martidmg13.11.2010 21:12

- SK Rapid Wien - CSKA Sofia 1:2

- CSKA Ultras in Wien :thumbup: