FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amical cu Wisla (GSP)!

fcsteaua.ro21.12.2007 03:06

Primul meci amical pe care Steaua îl va susține în 2008 va fi în compania polonezilor de la Wisla Cracovia. Întîlnirea va avea loc pe 15 ianuarie, în cantonamentul pe care roș-albaștrii îl vor efectua în Spania, la Valencia, în perioada 9-19 ianuarie.

 

În plus, s-au mai perfectat alte douã meciuri de verificare pentru stagiul din Cipru, cu Lokomotiv Sofia și cu Levski Sofia.

neli21.12.2007 10:28

bafta baietilor ! un an nou mai bun si multa sanatate !

CaTaLiNsm StElIsTu21.12.2007 11:12

Macar nu mai jucam cu echipe din Liga a ll-a si alll-a din nu stiu ce tari,pe care ne laudam pe urma ca le-am batut.Desi amicale astfel de jocuri ne pot da o"idee"despre jocul echipei.Forza Steaua!

1uLy4Nn21.12.2007 14:32

ii rupem pe astia de la cracovia sau qm se scrie :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:

4_ever_steaua21.12.2007 16:58

macar pe astea` sa`i batem....oricum bft si forzza steauua

steaua_gloria21.12.2007 19:24

Toate echipe de top in tara lor, insa pe plan european 0. Ne trebuie ceva tare. Daca tot e in spania , macar cu vreo codasa din campionatul spaniei de jucam si tot era ceva.

st_194721.12.2007 21:17

cel mai interesant amical va fi,cred eu,cel cu Levski.Trebuie sa ii rupem pentru fratii nostri bulgari de la cska

ultras_florin2022.12.2007 22:26

Sunt meciuri destul de bune.Jucam cu echipe apropiate valoric de Steaua.Sper sa facem un retur bun,care sa ne dea sperante la castigarea campionatului sau ocuparea locului doi.

 

FORZA Steaua