Si totusi pe cine???
toata lumea in Romania e cunoscatoare in fotbal! Pe cine ati vrea voi sa aduca din Romania Gigi?? pe mansour?? o sa ajunga la Steaua si de aici o sa inceapa basinile arfele si intr-un an pleaca si asta afara!! noua nu ne trebui un atacant din Romania fratilor! noi tre sa luam in primul rand un atacant daca nu doi cu mentalitate de luptator ca degeaba se chinuie Walter cu astia din Romania ca astia se complac in stadiul asta de mediocritate! pot venii si mitrivici si mansour si cine mai vreti voi o sa se intample acelas lucru o sa fie o mentalitate de kkt si nu o sa faca nimic!! Steaua ARE NEVOIE DE JUCATORI CARE SA SE GANDEASCA NUMAI LA VICTORIE CA Radoi Ghionea SAU MAI NOU Dica!!!! daca ar gasii Gigi 11 jucatori cu mentalitatea lui Radoi am avea cu adevarat o echipa competitiva!!!!
