De facut un sistem prin care userii sa-si poata verifica situatia platilor, cotizatiilor, inscrierii etc.
Pe scurt:
O sa apara ca buton pe site-ul AISS. Omul apasa, isi introduce adresa de e-mail si primeste:
1. mesaj ca adresa nu exsta in db AISS
sau
2. E-mail cu:
Ati fost inscris in baza noastra de date pe data de ________
Am primit confirmarea platii taxei de inscriere pe data de: ____________
Ultima cotizatie platita este pe luna __________
____________________________
In felul asta poate scapam de multe intrebari.
Deadline 1 Feb 2008
