FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - SCMC 2

fcsteaua.ro19.12.2007 22:15

Maine (joi, 20 decembrie 2007), Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti va intalni formatia Sport Club Miercurea Ciuc 2 in cadrul Ligii Nationale de Hochei. Dupa ultimele doua meciuri cu HC Csikszereda, unul pierdut si celalalt castigat, ambele dupa prelungiri, urmeaza un meci teoretic usor pentru echipa noastra. Totusi, avand in vedere orgoliile care se pun in joc cand Bucurestiul infrunta zona Harghita-Covasna, nimic nu poate fi sigur.

 

Asadar, iubitorii sportului cu crosa sunt asteptati incepand cu orele 17:30 la Patinoarul Mihai Flamaropol din Bulevardul Basarabia 35 pentru un nou meci de hochei.

 

Lupta Steaua!

alpopa19.12.2007 22:46

Castiga Steaua la 10 goluri diferenta...

11219.12.2007 23:20

Mai mult de 10 cred

st_194720.12.2007 09:40

iarasi vor fi tribunele goale..oricum haideti la meci.baietii astia chiar isi dau viata ..nu ca..

MoRRano20.12.2007 11:58

Ii rupem 10 goluri diferenta le dam, imi pare rau nu pot ajunge la meci mi-as fii dorit sa-l vad.

AdiM20.12.2007 13:46

eu merg.

Hok3y20.12.2007 13:48

si yo merg 100% :) FORZZA Steaua ..haideti pe unguri;))

Stanici20.12.2007 13:48

Eu merg...

fane_casieru'20.12.2007 18:36

Am batut cu 18-4...mai comentam ceva ?

11220.12.2007 18:51

Mersi pentru scor Fane . Era normal scorul asta ...ma mir cum de ati primit 4 goluri de la pustii astia . Mai ajuta-ma cu o informatie : cine a fost in poarta la Steaua ?Au jucat toti jucatorii sau au mai fost unii menajati ?

fane_casieru'20.12.2007 18:59

@112

Eu nu am fost la patinoar,dar am vorbit cu Stanici si in galagia de acolo doar atat am putut sa aflu,mai multe probabil ceva mai tarziu cand vor ajunge si ei acasa.