Maine (joi, 20 decembrie 2007), Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti va intalni formatia Sport Club Miercurea Ciuc 2 in cadrul Ligii Nationale de Hochei. Dupa ultimele doua meciuri cu HC Csikszereda, unul pierdut si celalalt castigat, ambele dupa prelungiri, urmeaza un meci teoretic usor pentru echipa noastra. Totusi, avand in vedere orgoliile care se pun in joc cand Bucurestiul infrunta zona Harghita-Covasna, nimic nu poate fi sigur.
Asadar, iubitorii sportului cu crosa sunt asteptati incepand cu orele 17:30 la Patinoarul Mihai Flamaropol din Bulevardul Basarabia 35 pentru un nou meci de hochei.
Lupta Steaua!
