FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ruud Van Nisterloy La Steaua !

stea7a19.12.2007 19:25

Asta a declarat presedintele Stelei Gigi Becali , dar nu-l cred , om tri sji om vedea

 

asta peste 33 de ani

 

Asta a declarat presedintele Stelei Gigi Becali , dar nu-l cred , om tri sji om vedea

fane_casieru'19.12.2007 19:25

Topic inchis