19.12.2007 19:25
Asta a declarat presedintele Stelei Gigi Becali , dar nu-l cred , om tri sji om vedea
asta peste 33 de ani
Asta a declarat presedintele Stelei Gigi Becali , dar nu-l cred , om tri sji om vedea
Asta a declarat presedintele Stelei Gigi Becali , dar nu-l cred , om tri sji om vedea
asta peste 33 de ani
Asta a declarat presedintele Stelei Gigi Becali , dar nu-l cred , om tri sji om vedea
Topic inchis