Valeriu Argaseala a anuntat programul echipei din Ghencea din intersezon spunand ca jucatorii au vacanta pana pe 8 ianuarie cand se va efectua vizita medicala iar de pe 9 vor pleca in primul cantonament, in Spania la Valencia.
Al doilea stagiu de pregãtire al iernii va fi în Cipru. Înainte de începerea sezonului, în perioada 11-16 februarie, Steaua ar putea participa la un turneu amical.
El a mai mentionat si ca de saptamana viitoare se va relansa site-ul oficial al echipei, www.steauafc.com.
