FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cantonament in Spania si Cipru (ProSport)!

fcsteaua.ro17.12.2007 15:28

Valeriu Argaseala a anuntat programul echipei din Ghencea din intersezon spunand ca jucatorii au vacanta pana pe 8 ianuarie cand se va efectua vizita medicala iar de pe 9 vor pleca in primul cantonament, in Spania la Valencia.

 

Al doilea stagiu de pregãtire al iernii va fi în Cipru. Înainte de începerea sezonului, în perioada 11-16 februarie, Steaua ar putea participa la un turneu amical.

 

El a mai mentionat si ca de saptamana viitoare se va relansa site-ul oficial al echipei, www.steauafc.com.

axl17.12.2007 15:32
de saptamana viitoare se va relansa site-ul oficial al echipei, www.steauafc.com.

Oare n-au nevoie de moderatori?

Dragoshel17.12.2007 15:40

cred ca este vorba de forumul suportersteauaro ... or aveam, ia vezi axl ;;)

**alex**17.12.2007 17:46
Oare n-au nevoie de moderatori?

 

Cunosc eu pe cineva care ar fi interesat :))

yo_marius17.12.2007 17:59

cine,cine???

Azzido17.12.2007 18:13

eu, evident.

dintotdeauna am vrut sa ajung moderator, dar nu am implinit inca 14 ani.

Dragoshel17.12.2007 18:23

ghionionul tau....

 

 

hai gata cu off topicul :))

cRiss4Steaua17.12.2007 19:03

denii ar fi ideal =)

yo_marius17.12.2007 19:06

@ criss

 

s-a zis fara off da??

 

aici postam doar NOI moderatorii!!!! :biggrin:

strezahuzum18.12.2007 09:22

Mai dar un cantonament din ala ca-n vremurile bune la Forban nu se mai face ? Isi zgarie piciorusele vedetele noastre daca mai urca putin muntele si lasa in urma discotecile si gagicile ?

SSK18.12.2007 09:25

Forban nu mai e la moda.

strezahuzum18.12.2007 12:18
Forban nu mai e la moda.

 

Corect, sunt la moda cantonamentele-n Bamboo.

cristian01418.12.2007 12:35
Forban nu mai e la moda.

 

Nu e cool, trendy-flendy.

neli20.12.2007 07:36

au mai plecat ei si in cantonamentul trecut in spania si au fost in tur "dezastru" ! MM sa vina inapoi ca el ii poate mobiliza .