FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vor pleca opt (ProSport)!

fcsteaua.ro17.12.2007 00:59

Patronul Stelei, Gigi Becali, a declarat, la finalul partidei castigate in fata Farului, ca vor pleca in jur de 8 jucatori de la Steaua si ca Steaua va arata alta fata in returul sezonului.

 

"O sa vedeti ce va straluci Steaua la anul. Acum este bine ca am terminat asa. Va zic eu ca Lacatus va sta pana la finalul anului. De plecat vor pleca 8 jucatorii, nu va zic cine pentru ca vreau sa iau bani pe ei. Sigur va pleca Dica, pe bani multi. De Goian nu stiu inca" a declarat latifundiarul.

CaTaLiNsm StElIsTu17.12.2007 05:36

Laude au tot fost si inaintea inceperii campionatului...mi-e frica ca si acum se va intamla la fel.....

Cine i-l mai poate crede pe cioban oare?!

axl17.12.2007 05:38
O sa vedeti ce va straluci Steaua la anul.

Iar incepe?

Dreadnought17.12.2007 07:29

asa zice inainte de inceperea fiecarui tur/retur ca facem ca dregem ca aducem jucatori de nush cate milioane si ne trezim iar cu toate plantele

Wally17.12.2007 08:26

Nu cred ca vor pleca nici 3 ca nu-i cumpara nimeni...

JDERUL17.12.2007 09:04

Cei 8 s-ar putea sa fie doar 3:

V.Iacob-Ceahlaul

Badoi-Timisoara

Dica-poate pe la rusi sau ciprioti. Singurii in masura sa satisfaca pretentiile financiare ale lui jjjjjj. Sper din tot sufletul ca Dica sa ajunga la o echipa buna unde sa joace si sa fie respectat!

yo_marius17.12.2007 09:07
Sper din tot sufletul ca Dica sa ajunga la o echipa buna unde sa joace si sa fie respectat!

 

 

 

slabe sanse.........

Tav17.12.2007 11:36

La Steaua a fost mereu golgeterul echipei dar nu a fost respectat.

La o echipa din vest, daca va juca bine( si io cred ca o va face) va fi respectat.

A fost cel mai bun jucator al Stelei in ultimii 3 ani dar toti il injura acum si abia asteapta sa plece.

Asta dupa ce a dat 7 goluri in campionat si nu stiu cate in preliminarii CL.

Bafta Dicane ...pleaca si nu te uita inapoi...nu merita

MIREL6RADOI17.12.2007 11:52

Important e sa plece Lovin...

Paulmsk17.12.2007 11:55

Fitzi si voi mai optimisti.....parca natzi fi suporteri adevaratzi......daca tot avem sansa la titlu dc? sa nu credem in ea.

:steagcruce::steagcruce:

SzabiStelistu17.12.2007 12:29
Fitzi si voi mai optimisti.....parca natzi fi suporteri adevaratzi......daca tot avem sansa la titlu dc? sa nu credem in ea.

:steagcruce::steagcruce:

sunt perfect de acord cu tine!!!!si in cea ce priveste pe Dica,sper sa plece la o echipa mare!!!merita!! forzateaua

Khalid17.12.2007 13:05

Pana acum ca si transferati sunt P.Marin care are o varsta si evolutiile lui sunt slabe in ultima vreme;V.Iacob(a ajuns in disgratia lui Becali); V.Badoi care are oferta buna de la Timisoara. Dica, Lovin, Surdu, Croitoru, Zaharia, Vatca au sanse mari sa ne paraseasca.

steaua_gloria17.12.2007 13:11

Ceea ce e concret e ca pleaca Dica, dar totusi , nu el e cel care trebuie sa plece.Avem noi alti abonati...

Joint17.12.2007 13:46

de talibanul din faurei nu se aude nimic? el nu migreaza pe nicaieri?

rivelino17.12.2007 14:50
de talibanul din faurei nu se aude nimic? el nu migreaza pe nicaieri?

Nu e pasare migratoare.

Joint17.12.2007 16:23

...din nefericire

4_ever_steaua17.12.2007 18:50

ooff nu vreau sa plece Goian..Dica da..dar in strainatate...

ralukasteaua18.12.2007 09:27

Nu se poate face nimic cu privire la reclamele in posturi?

puiu mordasan18.12.2007 10:54
:steagcruce: Eu cred ca vor pleca doar trei:-Iacob,Badoi si P.Marin!!! Dica si Goe nu vor fi vanduti pentru ca se cer sume uriase pe ei. Poate daca le iasa din cap plecarea vor pune osul mai mult! Mai cred in venirea lui Armenteros si a lui Liubinkovici,iar daca mai aducem un varf de atac de valoare vom lua titlul! Prin cele trei reveniri si cu o incredere mai mare(doar cu un singur inchizator),putem aborda linistititi returul! Se v-a juca o data pe saptamana si jucatorii au timp de recuperare! Pentru a castiga campionatul lotul este echilibrat si suficient de valoros,dar pentru cupele europene.....
bella18.12.2007 14:58

da` el nu pleaca :-?

1uLy4Nn18.12.2007 19:49

sa vezi campania naibii..pleaca 8 si vin maxim 3 :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:

fansteaua4620.12.2007 13:10

Zapata pleaca la FC Sevilla pentru 4 milioane de euro

ronaldinho_comy26.12.2007 07:06

cien il mai crede oare pe ciobanul asta???daca mai aduce unul ca surdu adio!!!!!!!