Trebuie recuperata factura pe suma de 2000 de lei, pe care i-am platit-o lu' tanti Emilia in data de 24 noiembrie. Intrucat a existat toata acea incurcatura cu steagurile, a trebuit sa intocmim doar o chitanta de mana, in 2 exemplare. Ne trebuie insa factura, pentru a putea justifica suma.
Aceasta sarcina NU ESTE ADRESATA DOAR membrilor echipei de LOGISTICA. Oricine poate ajuta, este rugat s-o faca. Pentru detalii despre cum se ajunge la madam Emilia, luati legatura cu Greco, Kustino, George.
tel. m-me Emilia Zugravu: 0722 341 768.
Este indicat sa mearga cineva care are masina sau care sta in Berceni.
Deadline: Vineri, 21 decembrie.
