Am si eu o intrebare pentru fanii stelisti : " la ce hotel se va caza Steaua cand va veni la Iasi pentru meciul de campionat cu Poli Unirea Iasi ? " :lol:
Am si eu o intrebare pentru fanii stelisti : " la ce hotel se va caza Steaua cand va veni la Iasi pentru meciul de campionat cu Poli Unirea Iasi ? " :lol:
dar de ce ne intrebi ?
Banuiesc ca la "Traian" sau la "Europa". Dar nu pot fi sigur...
pentru autografe ![]()
si eu care credeam ca incepi acu sa-ti bati joc de un oarecare motiv...dar vad ca nu esti stelist ?! nu ?
cum sa nu fie stelist
draculasblood cum ti s-ar parea tie sa ceri autograf dinamovistilor daca esti stelist
sunt sigura ca Mirel e stelist
cum sa nu fiu stelist auzi aici... :evil: da chiar e buna asta ... Ultras Steaua pana la moarte :wink:
pun si eu o intrebare logica pentru un suportar stelist si hopa si sare omu peste mine ... usor ca-s stelist , Doamne fereste sa fiu dinamovist ...
Hai ca nu e deloc rau!!!! Nu vrei sa incerci? :wink: