FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intrebare

Mirel3329.04.2005 06:52

Am si eu o intrebare pentru fanii stelisti : " la ce hotel se va caza Steaua cand va veni la Iasi pentru meciul de campionat cu Poli Unirea Iasi ? " :lol:

dbd29.04.2005 16:41

dar de ce ne intrebi ?

Motanu D29.04.2005 19:07

Banuiesc ca la "Traian" sau la "Europa". Dar nu pot fi sigur...

Mirel3330.04.2005 08:36

pentru autografe :D

dbd03.05.2005 15:31

si eu care credeam ca incepi acu sa-ti bati joc de un oarecare motiv...dar vad ca nu esti stelist ?! nu ?

misha03.05.2005 15:39

cum sa nu fie stelist

misha03.05.2005 15:41

draculasblood cum ti s-ar parea tie sa ceri autograf dinamovistilor daca esti stelist

sunt sigura ca Mirel e stelist

Mirel3303.05.2005 15:59

cum sa nu fiu stelist auzi aici... :evil: da chiar e buna asta ... Ultras Steaua pana la moarte :wink:

Mirel3303.05.2005 16:01

pun si eu o intrebare logica pentru un suportar stelist si hopa si sare omu peste mine ... usor ca-s stelist , Doamne fereste sa fiu dinamovist ...

reddog06.05.2005 22:15

Hai ca nu e deloc rau!!!! Nu vrei sa incerci? :wink: