FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LA MULTI ANI WALTER

john_stelistu28.04.2005 15:51

Walter Zenga IMPLINESTE AZI 45 ANI .

fanatica28.04.2005 16:02

LA MULTI ANI Walter!!!!(alaturi de Steaua!)iti multumim ca ne-ai purtat prin europa si ca ne duci sper titlul nr 22!!!sa speram ca vom sarbatori impreuna castigarea titlului anul asta si de ce nu si in anii urmatorii!!!LA MULTI ANI!!! :wink: :D

dbd28.04.2005 16:16

LA MULTI ANI !

misha28.04.2005 16:20

La multi ani Walter! :wink:

stelista_cristea28.04.2005 16:32

LA MULTI ANI Walter Zenga!!! :?

LACATUS728.04.2005 20:17

LA MULTI ANI Walter si la cat mai multe succese cu Steaua Bucuresti!

Dansan29.04.2005 05:29

La multi ani , Walter!!! Un gand bun pentru tine din inima unui suporter stelist....Forza Walter! Impreuna spre 22!!!

Virgil29.04.2005 08:43

Walter,la multi ani ! Alaturi de Raluca .

Si joaca si tu putin mai ofensiv.Hai ca zilele acelea grele,când jucai si în UEFA si în campionat,s-au dus.

Baietii nu mai au motive sa se plânga ca fac eforturi în plus.

Hai ca se poate.

Gândeste-te putin si la suporterii Stelei,cu care te-ai putut mândri pentru devotamentul lor.

Bafta !

Grinch29.04.2005 19:06

La multi ani Walter !!! VREM TITLUL !!!

Nero30.04.2005 13:42
La multi ani Walter !!! VREM TITLUL !!!

 

Subscriu si eu cu un "la multi ani" :)

 

Grinch, la onomastici se da, nu se ia :P

Grinch30.04.2005 16:23

Noi nu putem decat sai oferim sanatate si sustinere !