Walter Zenga IMPLINESTE AZI 45 ANI .
Walter Zenga IMPLINESTE AZI 45 ANI .
LA MULTI ANI Walter!!!!(alaturi de Steaua!)iti multumim ca ne-ai purtat prin europa si ca ne duci sper titlul nr 22!!!sa speram ca vom sarbatori impreuna castigarea titlului anul asta si de ce nu si in anii urmatorii!!!LA MULTI ANI!!! :wink: ![]()
LA MULTI ANI !
La multi ani Walter! :wink:
LA MULTI ANI Walter Zenga!!! :?
LA MULTI ANI Walter si la cat mai multe succese cu Steaua Bucuresti!
La multi ani , Walter!!! Un gand bun pentru tine din inima unui suporter stelist....Forza Walter! Impreuna spre 22!!!
Walter,la multi ani ! Alaturi de Raluca .
Si joaca si tu putin mai ofensiv.Hai ca zilele acelea grele,când jucai si în UEFA si în campionat,s-au dus.
Baietii nu mai au motive sa se plânga ca fac eforturi în plus.
Hai ca se poate.
Gândeste-te putin si la suporterii Stelei,cu care te-ai putut mândri pentru devotamentul lor.
Bafta !
La multi ani Walter !!! VREM TITLUL !!!
La multi ani Walter !!! VREM TITLUL !!!
Subscriu si eu cu un "la multi ani" ![]()
Grinch, la onomastici se da, nu se ia ![]()
Noi nu putem decat sai oferim sanatate si sustinere !