As vrea sa cred ca meciul de la Constanta nu a fost decât un dus rece.
Sper ca Steaua sa joace cât se poate de bine si sa obtina victoria,în urma unui joc care sa ne inspire încredere în ceea ce o priveste.Si în ceea ce ne priveste.Câstigarea celui de al douzecisidoilea titlu de campiona a României.
Sportul este o echipa imprevizibila.Cu un parcurs sinuos.O echipa fara constanta în rezultate,dar cu mai multe reusite decât nereusite.
Sportul joaca la fel cu orice echipa,fie ca e din plutonul fruntas,fie ca e de la coada clasamentului.Joaca la victorie.Nu pare aproape niciodata inhibata.Cu exceptia meciurilor împotriva echipei lui Andone,când nu mai stie de nimic.Nici de asezare în teren,nici de suturi la poarta,nici de propria-i aparare.
Vreau ca Steaua sa faca un meci mare.Vreau ca Steaua sa învinga ! Vreau ca Steaua sa se detaseze si mai mult în clasament.
Pentru ca cele doua umbre ale noastre,joaca în deplasare.
FORZA Steaua !
