27.04.2005 15:57
Am luat bataie de la Farul si campionatul se joaca.Am vazut decat repriza a 2 a a meciului in care nu prea am avut ocazii decat acel sut al lui Paraschiv dupa o iesire proasta a lui Curca , care a fost respins de pe linia portii.
Golul primit din penalty dupa un fault al lui Baciu care intrase de cateva secunde.
Un meci prost al nostru in care sa vazut ca nu avem atacanti.
