FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Forzza Steaua

Polo0214.12.2007 21:23

Frate...ti`am dat add pe mess...dar vad ca nu ai intrat...macara pune si u theme la download pe site`u ala care ai zis u ca s-a sters....su intra si u pe mess:D te cauta lumeaaaa:))) dak e cauta`ma la bogdan_pollo ... si restu care mai vreti cva cu Steaua am si io..skinuri pentru winamp..si pentru mess..am si un cursor cu Steaua..:D dak e cva..buzz :steagcruce: