14.12.2007 21:23
Frate...ti`am dat add pe mess...dar vad ca nu ai intrat...macara pune si u theme la download pe site`u ala care ai zis u ca s-a sters....su intra si u pe mess:D te cauta lumeaaaa:))) dak e cauta`ma la bogdan_pollo ... si restu care mai vreti cva cu Steaua am si io..skinuri pentru winamp..si pentru mess..am si un cursor cu Steaua..
dak e cva..buzz ![]()
