Ne asteapta momente grele si chiar foarte grele. Trebuie sa ne continuam parcursul spre 22 fara cel mai bun atacant al nostru care ne-a mai ramas. Oprita se pare ca se va opera si va lipsi 2 luni. Atacanti mai sunt, Cristea si Dinita, pot fi Dica sau Banel, sau apar altii precum Simion, dar ca Oprita nu e nimeni.
Trebuie sa fim alaturi de Oprita care sunt sigur ca trece prin momente grele acum cand nu isi poate ajuta echipa. Revenire in forta atacante.
